3 proste zdobienia paznokci idealne na lato

Lato w pełni, właściwie połowa już za nami. Dla tych z Was, którzy swoje wakacje mają jeszcze przed sobą mam 3 propozycje letnich zdobień idealnych na letni wyjazd. 

Latem uwielbiam mocne, nasycone kolory, często wybieram neony. Jednym słowem szaleństwo! Wiem, że wiele z Was w ciągu roku musi mieć bardziej stonowane paznokcie ze względu na wykonywaną pracę, ale latem, podczas urlopu te zasady nie obowiązują. Można puścić wodze fantazji i cieszyć się piękną stylizacją.

Łapacz snów

Pierwsza stylizacja to intensywny, delikatnie koralowy róż. Przepiękny kolor, dość krzykliwi i zwracający na siebie uwagę. Zestawiłam go z ręcznie malowanym zdobieniem na paznokciu serdecznym. Baza jest jasna, kremowa, z matowym wykończeniem. Namalowałam łapacz snów. Pióra są w kolorze różowym, co fajnie koresponduje z resztą paznokci. Dodałam też trochę brokatu, który rożświetla to zdobienie i fajnie kontrastuje z matową bazą. Dzięki temu samo zdobienie jest mocniej zaakcentowanie. Jest to zdobienie strukturalne, tzn. że jest wypukłe. Jeśli komuś to przeszkadza może całość pomalować topem, ale wtedy stracimy ten kontrast między matową bazą a błyszczącym zdobieniem.

Geometria i palma

Druga moja propozycja zdobienia jest trochę bardziej stonowana. Na tipsie widzicie samo zdobienie. Spokojnie można zestawić je z którymś z kolorów, który tutaj występuje, albo z kolorem bazowym. Mamy tutaj pastelowe, geometryczne wzory oraz zdobienia florystyczne w kolorze czarnym. Nie wiem jak Wam, ale mi to się kojarzy z cieniem, który rzuca palma. Jak sobie to wyobrażam to wręcz słyszę szum morza. 

Neonowe arbuzy

Trzecia propozycja, to paznokcie, które naprawdę pojadą ze mną na wakacje. Totalna klasyka jeśli chodzi o wakacyjny wyjazd czyli neonowy róż i ręcznie malowane kawałki arbuza. Aby trochę urozmaicić to zdobienie dodałam kropki i serduszka. Kocham arbuza, kojarzy mi się z wakacjami, także pasuje idealnie. Te paznokcie z pewnością będą przywoływać piękne, wakacyjne wspomnienia.

Które zdobienie Wam się najbardziej podoba? Jakie kolory, zdobienia najchętniej nosicie latem?

Autor: Justyna Skowera