3 ZDJĘCIA NA INSTAGRAMIE, KTÓRE JESIENIĄ MA KAŻDA BLOGERKA

Instagram mam od niedawna. Miałyście rację ostrzegając mnie, że on uzależnia. Jako że jest to dla mnie nowe narzędzie, uważnie obserwowałam jakie zdjęcia dodajecie i doszłam do pewnych wniosków. Jest kilka rodzajów zdjęć, które jesienią pojawiły się prawie u każdego. U mnie też.

Zdjęcie sweterków. Na dworze jest już chłodno,wyciągamy cieplejsze ubrania. Ja swoje trzymałam w worku próżniowym, po wyciągnięciu ich i przepłukaniu, kiedy układałam je do szafy pstryknęłam im zdjęcie. Kilka tego typu zdjęć znalazłam też na innych kontach. Same sweterki.

Jesienny lakier do paznokci. Do niedawna jeszcze nie dzieliłam lakierów ze względu na sezony. Teraz widzę, że jesienią noszę więcej szarości, fioletu, beżu i czerwieni. Na instagramie musi być przynajmniej jedno zdjęcie prezentujące jesienny kolor na paznokciach.

Liście. To fotografię spotykam nie tylko u blogerek. Liście jesienią są piękne, żółte, czerwone złote. Tworzą śliczne dywany na trawnikach, chodnikach itd. Nie sposób ich nie sfotografować.

Ciekawa jestem w innych porach roku,również będziemy dodawać podobne zdjęcia.

Autor: Justyna Skowera