MOJE WAKACYJNE PLANY

Lubię planować, wszystko. Zaczynając od zakupów, przez wyjazdy, posiłki, grafik sprzątania, książki do przeczytania, rzeczy do wykonania. Raz na jakiś czas siadam z kalendarzem i planuję kolejny dzień, tydzień, miesiąc. Właśnie zaplanowałam swoje wakacje. Tzn termin i miejsce miałam zaklepane już jakiś czas temu, teraz zaplanowałam je tak niemal dzień po dniu, łącznie z tym w co będę ubrana. Jeszcze bardziej od planowania cieszy mnie realizacja tych planów, dlatego też za jakiś czas zrobię konfrontację tego co zaplanowałam z tym co udało mi się zrobić.

1. Nurkować w morzu. Próbowałam już w basenie i nieźle mi idzie. Teraz czas przejść na wyższy level.

2. Zdjęcie pod wodą. Odkąd umiem pływać marzy mi się zdjęcie pod wodą.Niedługo je zrobię. Na pewno Wam pokażę!

3. Zmontować filmik. Chciałabym nakręcić kilka ujęć i spróbować je zmontować. Jeszcze nie wiem jak się na to zabrać, ale chciałabym poznać kulisy montowania filmów.

4. Pojechać nad polskie morze. Wakacje zaplanowałam za granicą, ale chciałabym odwiedzić też nasze polskie morze, choćby na jeden weekend.

5. Pójść do 5 stawów w Tatrach. I zrobić jakieś ładne zdjęcie.

6. Przejść średnią trasę w parku linowym. Zawsze kończę na tej łatwej, dla dzieci.

7. Spróbować owoców morza. Niby chętnie sięgam po nowe smaki, jednak owoce morza budzą we mnie obiekcje. Ale spróbować chcę.

8. Zobaczyć wschód słońca nad morzem. Jakoś nigdy nie mogłam się zmobilizować, żeby wstać na tyle wcześnie. Nawet spędzenie nocy na plaży nie pomogło, tylko mnie komary pogryzły. Ale w tym roku się uda!

A jakie są Wasze planu na wakacje?

Autor: Justyna Skowera