5 POWODÓW, ABY ZOBACZYĆ PLANETĘ SINGLI

Planeta Singli jest w kinach już od jakiegoś czasu. Dlaczego wybrałam się na ten film dopiero teraz? Bo wcale nie planowałam go obejrzeć. Pomyślałam, że to kolejna nudna, przewidywalna i mało śmieszna komedia romantyczna. Jednak po kilku pozytywnych opiniach pomyślałam, że może jednak warto dać mu szanse. Film biorąc pod uwagę tego typu polskie produkcje okazał się naprawdę dobry. Mam co najmniej 5 powodów, dlaczego warto zobaczyć Planetę Singli.

1. Planeta Singli bawi i wzrusza

Mnie wzruszyć jest bardzo łatwo, potrafią mnie wzruszyć nawet kilkusekundowe reklamy. Na tym filmie ryczałam jak bóbr i wszyscy dookoła mnie również. Inaczej sprawa wygląda jeśli chodzi o rozśmieszanie. Kiedy wszyscy się śmieją, ja się co najwyżej nieśmiało uśmiecham. Planeta Singli sprawiła, że śmiałam się w głos razem z innymi uczestnikami seansu. I to nie była jedna czy dwie sceny, zabawnych momentów było naprawdę wiele.

2. Genialne kostiumy 

Agnieszka Więdłocha jako główna bohaterka wypadła rewelacyjnie. Jej stylizacje niemal za każdym razem mnie zachwycały. Urocze, dziewczęce, trochę w stylu retro. Eleganckie koszule połączone z luźnymi, rozkloszowanymi spódnicami w długości midi, romantyczne sukienki, do tego splecione włosy. Bardzo podoba mi się taki styl. Chętnie sama nosiłabym tego typu stroje, ale jestem trochę za niska do długości midi.

3. Niezła fabuła

Oczywiście jest to komedia romantyczna, scenariusz w tego typu produkcjach jest dość przewidywalny. Jednak udało im się mnie kilka razy zaskoczyć. Główna bohaterka szuka swojej drugiej połówki korzystając z aplikacji randkowej, czyli tytułowej Planety Singli. Jak możemy się domyślić, jej randki nie zawsze będą udane, za to stanowią świetny materiał do telewizyjnego show. Tłem dla głównego wątku są perypetie rodzinne, ból związany z utratą bliskich i niespełnione marzenia.

4. Muzyka

Motywem przewodnim filmu jest piosenka Marka Grechuty “Dni, których nie znamy”. Przewija się ona w różnych momentach filmu, a finałowy koncert to świetny cover tego utworu i totalny wyciskacz łez.

5. Przyjaźń

Planeta Singli to komedia romantyczna. Miłości jest tam sporo, ale obok tego bardzo fajnie ukazana jest też przyjaźń. Główni bohaterowie mają świetnych przyjaciół, na których mogą liczyć w każdej sytuacji. Bo przecież przyjaźń też jest w życiu ważna.

Planeta Singli to naprawdę dobra komedia romantyczna. Idealnie sprawdzi się na babski wieczór przy winku, jak również wieczór we dwoje. Ja ze swojej strony gorąco polecam!

Autor: Justyna Skowera