Ratunek dla paznokci, czyli Nail Tek- moja opinia

Nail Tek Foundation II i Intensive Therapy II

Jest to zestaw przeznaczony do paznokci cienkich, miękkich lub rozdwajających się.
Dostępność – drogerie Douglas
 Pojemność buteleczki – 15 ml

Foundation II jest to lakier podkładowy, na paznokciu jest bezbarwny, wyrównuje powierzchnię paznokcia, można odnieść wrażenie że wchłania się w płytkę paznokcia, ponieważ po wyschnięciu paznokcie robią się szorstkie.
 Intensive Therapy II to odżywka stosowana nawierzchniowo czyli na lakier. Nabłyszcza, utwardza, przedłuża żywotność manicure’u.


Swój pierwszy zestaw zamówiłam na allegro w cenie ok 40 zł. Teraz mam drugą buteleczkę ale tylko tą podkładową ponieważ dostałam ją w prezencie. W drogerii cena jednego produktu to 55zł, czasem można spotkać się z promocją, że za zestaw zapłacimy 55 zł ale moim zdaniem to i tak się nie opłaca ponieważ na allegro taki zestaw można już kupić za ok. 30zł.
Moje paznokcie zawsze były miękkie, łamliwe, rozdwajające się. Ale zawsze myślałam, że takie mam bo mam, taki mój urok 🙂 Zawsze mimo wszystko starałam się je zapuszczać, żeby chociaż przez parę dni były długie 🙂 Jako mała dziewczynka przedłużałam je za pomocą plasteliny 😉
Załatwiłam sobie je na amen kiedy pozwoliłam swojej koleżance poeksperymentować na nich. Uczyła się ona robić tipsy, ja tipsów nie chciałam ale namówiła mnie na nałożenie żelu.
Po tym zabiegu paznokcie stały się miękkie, w ogóle nie chciały rosnąć, a w dodatku zrobiły się żółte odbarwienia.
Wtedy podjęłam decyzję, że trzeba podjąć radykalne kroki żeby to zmienić. O istnieniu tej odżywki dowiedziałam się z filmików Niessiax83 na youtube.
Odżywkę stosowałam pod lakier, ponieważ paznokcie były odbarwione, ukrywałam je pod kolorowymi lakierami. Następnie malowałam odżywką nawierzchniową. Dzięki temu również lakier utrzymywał się dłużej na moich paznokciach. Następnie zmywałam wszystko i powtarzałam od nowa. Stosowałam dopóki się nie skończyły 🙂 Efekty były widoczne już po miesiącu.
Moje paznokcie stały się twarde, nie łamią się i nie rozdwajają. Szybko rosną, teraz tylko co jakiś czas skracam je za pomocą pilniczka gdy są za długie i zaczynają mi przeszkadzać 🙂
Naprawde nie znam lepszych odżywek. Efekty możecie ocenić same 🙂

Polecam!
Autor: Justyna Skowera