RELACJA ZE SPOTKANIA BLOGEREK W BOCHNI

W ostatnio sobotę miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu blogerek w Bochni, zorganizowanego przez Iwonę i Dominikę. Spotkanie odbyło się w uroczej restauracji Chleb i Sól, świeżo po rewolucji Magdy Gessler. Te urocze pakunki, które widzicie na stołach to zasługa Agnieszki oraz firmy Promoto-Promoto, z którą ona współpracuje. Spotkanie było w bardzo kameralnym gronie, było nas zaledwie 11 dziewczyn, ale wspaniale się bawiłyśmy. Część dziewczyn znałam już z poprzedniego spotkania, a część z ogromną przyjemnością poznałam. Rozmowom nie było końca, o tyle było fajnie w takim małym gronie, że swobodnie można było porozmawiać z każdą z uczestniczek.

Spotkanie miało nie być sponsorowane, jednak organizatorki zrobiły nam miłą niespodziankę i dostałyśmy kilka upominków 🙂 
Wiadomo, że rozmowa nie klei się przy pustym żołądku. Grzechem byłoby nie spróbować specjałów polecanych przez panią Gessler. Byłyśmy prawie jednomyślne co do wyboru i zamówiłyśmy ciabaty. Ja wybrałam włoską z mozzarella i pomidorami. Była pyszna, ale też ogromna.
 Ciabata tak mi posmakowała, że na drugi dzień przygotowałam swoją wersję. Wyszła całkiem, całkiem, do oryginału trochę mi brakuje, ale też była smaczna. Jeśli Was to ciekawi mogę pokazać, jak zrobić to samemu w domu. Planuję też spróbować wersję ze szpinakiem i jajkiem.

 Po spotkaniu, Iwonka zabrała nas na pyszne lody, gdzie mogłyśmy obserwować uroczy bocheński rynek. Ogromnie żałuję, że nie zrobiłyśmy sobie zdjęcia grupowego. Do Krakowa wróciłam tradycyjnie już z Natalią 🙂 Miałyśmy jeszcze ochotę na zakupy w Super-pharmie, ale niestety wyszłyśmy z pustym koszykiem.
 Upominki ze spotkania:

To był naprawdę wspaniale spędzony dzień 🙂 Dziękuję Dziewczyny 🙂

Autor: Justyna Skowera