SMOK BLOG W KRAKOWIE

Kilka dni temu miałam okazję uczestniczyć w wydarzeniu Smok Blog, czyli Małopolskim Spotkaniu Blogerów. Jak było? Genialnie. Nie mogę się doczekać kolejnej edycji. Jak tylko dowiedziałam się o tym spotkaniu, wiedziałam że nie może mnie tam zabraknąć. Nie było łatwo, bo przegapiłam zapisy na wejściówki, ale na wydarzeniu mimo wszystko się pojawiłam.

Wydarzenie organizował Janek z bloga Stay Fly, którego czytam od dawna oraz Andrzej Ja Mówię To i Michał Życie jest piękne, których czytam od Smok Bloga 🙂 Chłopaki stanęli na wysokości zadania, całość została zorganizowana bardzo profesjonalnie. Spotkanie odbyło się w jednej z krakowskich restauracji Pauza in Garden. W przyszłości mam nadzieję, że miejscówka pomieści wszystkich zainteresowanych imprezą, bo liczba chętnych delikatnie przerosła oczekiwania organizatorów.

Motywem przewodnim spotkania były rozmowy na temat wyrazistości blogerów. Lubię słuchać rad bardziej doświadczonych kolegów, dlatego z przyjemnością wysłuchałam co mają do powiedzenia: Paulina Wnuk, Karol Lewandowski i Adam Szymczak. Chociaż nie ukrywam, że najbardziej zachwyciła mnie opowieść Karola o podróżowaniu busem po świecie. Następnie był panel dyskusyjny z udziałem Pawła Opydo, Anwen i Michał. W między czasie Tp-Link zorganizowało konkurs. Rozdali pięciu szczęściarzom power banki. Pizza Portal nakarmiła wszystkich smaczną pizzą. Muszę przyznać, że po tylu wykładach byłam naprawdę głodna, więc pizza była niezbędna.

11017318_801906216561392_789526013_o

Na zdjęciu od lewej: Asia, ja, Patrycja, Karolina, Justyna, Janek.

Cały wieczór spędziłam z Asią. Podziwiam, że jechała specjalnie z Wrocławia. Spotkałam kilku “starych znajomych”, ale poznałam również sporo nowych osób. Takie imprezy są niesamowicie integrujące. Rozmowom nie było końca. Fajnie jest pogadać z kimś, kogo zazwyczaj się tylko czyta. Czas zleciał nam niesamowicie szybko. Żałuję, że nie zdążyłam pogadać z każdym, bynajmniej nie dlatego, że jestem nieśmiała. Ale i tak bawiłam się świetnie. Zdjęcie ze smokiem obowiązkowe – pożyczone od Karoliny 🙂 A jakby ktoś był ciekawy jak robi smok, to tutaj można obejrzeć 🙂

Autor: Justyna Skowera