Wrześniowe denko

Denko w tym miesiącu troszkę spóźnione, ale jest 🙂

Jak zwykle nie ma tego dużo. Jak oglądam Wasze zużyte produkty to się zastanawiam jak można tyle tego wykończyć w ciągu miesiąca 🙂 

1. Waciki Cleanic– są spoko, nie rozdwajają się. Mam już kolejne opakowanie.
2.Próbka balsamu Bandi-jak to próbka, dostałam ją gratis, wystarczyła na dwa razy ale raczej nie kupię pełnowymiarowego opakowania.
3.Pilniczek, tzw. polerka. Ładnie wygładza powierzchnię paznokcia ale bardzo szybko się zużywa. Nie kupię ponownie.
4.Pilniczek Inglot-wersja pomarańczowa czyli średnia. Bardzo go lubię, dobrze piłuje paznokcie i nie traci tak szybko ostrości. Mam już kolejny.
5.Antyperspirant Nivea-bardzo lubię jego delikatny zapach, ale wypróbuję coś innego.
6. Joko 3 w 1-utwardzacz, nabłyszczać, top coat. Ładnie nabłyszcza i przedłuża trwałość lakieru ale chciałabym wypróbować coś innego.
7. Soraya krem nawilżająco-rozświetlający– słabe nawilżenie, rozświetlenia brak. Zużyłam żeby nie wyrzucić. Nie kupię ponownie.
8. Sensique zmywacz z gąbką. Na początku byłam nim zachwycona, ale jest mało wydajny. Być może kupię ponownie.
9.Golden Rose-lakier pękający-właściwie nie zużyłam go w tym miesiącu, po prostu robiłam porządku w lakierach i stwierdziłam że ten już do niczego się nie nadaje. Swego czasu bardzo lubiłam ten efekt. Może jeszcze kiedyś go kupię.
10. Golden Rose-lakier do paznokci-kolor bardzo ładny ale jeszcze nigdy nie kupiłam drugiego takiego samego lakieru więc narazie nie kupię ponownie.
11. Wosk do podgrzewacza-średnio jestem zadowolona z wosku jak i samego podgrzewacza także narazie nie kupię ponownie.
Pozdrawiam Was sedecznie,
Elaree
Autor: Justyna Skowera