PASTELLS #2 NA WIOSNĘ WE FLORYSTYCZNYM ZDOBENIU

Wiosna chyba jednoznacznie wszyscy kojarzymy już z pastelami. Po zdecydowanie za długiej zimie chętnie sięgamy po jasne, rozbielone odcienie, które od razu przywołują na myśl słoneczne dni. W tym celu powstaal nowa kolekcja Semilac Pastells 2, która jest kontynuacją kolekcji Pastells, którą pokazywałam Wam w czerwcu.  Znajdziemy w niej 9 cudownych, cukiereczkowych odcieni. Jest dokładnie tak jak lubię, czyli bardzo różowo z odrobiną fioletu!

Tak jak wspomniałam, w kolekcji mamy 9 nowych odcieni. Wszystkie mają kremowe wykończenie, najlepiej wyglądają położone na białą bazę. Na wzorniku aplikowałam dwie warstwy koloru i uzyskałam ładne, pełne krycie, ale przy aplikacji koloru 273 na dłonie musiałam nałożyć 3 warstwy. Ale przy kremowych, jasnych odcieniach jest to zupełnie normalne.

Ta kolekcja w 100% przypadła mi do gustu. Uwielbiam wszelkiego rodzaju róże na paznokciach, zarówno te wyraziste i intensywne, jak i delikatniejsze, przybrudzone, rozbielone kolory. Na początek wzięłam w obroty odcień 273 Creamy Beige, w połączeniu z różowym złotem – 094 Rose Gold – wygląda po prostu obłędnie. Mam wrażenie, że te dwa kolory idealnie się uzupełniają i stanowią naprawdę zgrany duet. Aby urozmaicić jeszcze ten manicure i nadać mu jeszcze bardziej wiosennego tonu, na serdecznym paznokciu za pomocą SemiArt white namalowałam delikatne florystyczne zdobienie. Jest to coś w stylu pierwszych wiosennych listków, bazi.

Tak prezentuje się cała pastelowa kolekcja i mój manicure z jej użyciem w roli głównej. A Wam który kolor najbardziej przypadł do gustu? Jakie są Wasze ulubione wiosenne kolory?

Autor: Justyna Skowera