SPOTKANIE BLOGEREK W BOCHNI

Jedną z rzeczy, którą niesamowicie cenię w blogowaniu jest poznawanie blogerów. Zawsze z ogromnym entuzjazmem wybieram się na spotkania blogerskie, zawsze jest to świetnie spędzony czas. Nie mogło być inaczej i tym razem, w poniedziałek byłam w Bochni na kolejnym blogowym spotkaniu.

Spotkałyśmy  się w restauracji Rapsodia o godz. 14. Mimo, że restauracje jest dosłownie kilka kroków od przystanku, chwilę pospacerowałam po Bochni zanim tam trafiłam. Część dziewczyn miałam okazję już wcześniej poznać na innych tego typu spotkaniach. Na spotkaniu był też fotograf, którego zdjęcia możecie podziwiać poniżej.

blog-24blog-25

Nasz fotograf Krystian okazał się ogromną gadułą, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Dzięki temu, chyba po raz pierwszy spotkanie nie było zdominowane babskim gadaniem o kosmetykach. Czas zleciał nam bardzo szybko. Po jakimś czasie zmieniliśmy lokal. W Rapsodii kawa była całkiem dobra, czego do końca nie można powiedzieć o jedzeniu.  Druga część spotkania była w DaGrasso. Było bardzo wesoło, Dorotka jak zwykle dzielnie walczyła o tytuł największej gaduły, co chwilę przytaczała jakieś anegdoty na każdy temat.

blog-28 blog-40

Spotkanie zakończyło się o godzinie 18, trwało by pewnie dłużej, gdyby nie fakt, że większość osób było spoza Bochni. Najdalej miała Karolina, która przyjechała do nas z województwa świętokrzyskiego – moje rodzinne strony 🙂 Na spotkaniu narodziła się już koncepcja na kolejne, także nie mogę się już doczekać.

blog-55

Zdjęcie grupowe, od lewej: Dorota, Iwona, Patrycja, Basia, Ewelina, Justyna, Karolina. Monika i ja.

Po drugiej stronie obiektywu Krystian Krawczyk.

Dary losu 🙂

blog-13 IMG_1202Dziękuję serdecznie organizatorkom Monice i Iwonie za zorganizowanie spotkania i świetnie spędzony czas.

Autor: Justyna Skowera