SHARE WEEK – CZYLI BLOGI KTÓRE POLECAM

To już czwarta edycja Share-Week organizowana przez Andrzeja z bloga jestKultura.pl. Nie wiem jak to się stało, że dopiero teraz dowiedziałam się o tej akcji. Bardzo chętnie pokażę Wam blogi, które lubię, czytam i polecam.

Zasady są proste, polecamy swoje 3 ulubione blogi, informujemy o tym Andrzeja pod tym wpisem i dodatkowo uzupełniamy jego formularz. Akcja trwa od 14 do 21 marca.

Ciężko było mi się zdecydować tylko na 3 blogi. Czytam ich przecież dużo, dużo więcej i wszystkie są super. Wybrałam takie blogi, które znam od niedawna. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.

BLOGI, KTÓRE POLECAM:

1. Alabasterfox

Ada jest studentką Dziennikarstwa i Komunikacji społecznej we Wrocławiu, pracuje i jak sama mówi o sobie – odkrywa życie. Jest elegancka i kobieca. Jej wspaniałe zdjęcia rzucają mnie na kolana, zwłaszcza te z Paryża. Poza tym pisze o życiu, rozwoju osobistym, odchudzaniu i podróżach.

2. Witaj Słońce

Blog Doroty to mega pozytywne miejsce. Dorota jest energiczna, pełna entuzjazmu i zaraża tym swoich czytelników. Pisze o zdrowym odżywianiu, rozwoju osobistym, jodze. Kiedy czytam jej teksty często myślę “mam tak samo” i za to ją lubię 🙂

3. Blue Kangaroo

To miejsce pełne inspiracji. Ania dużo pisze o rozwoju osobistym, studiowaniu, podróżach. Kupiła mnie swoimi trikami na zwiększenie efektywności pracy, podwojenie koncentracji i pobudzenie zmęczonego umysłu.

 

Znacie polecane przeze mnie blogi? Zachęcam oczywiście do publikowania swoich propozycji 🙂

 

 

Autor: Justyna Skowera