Vintage pink od Rimmel

Jeszcze do niedawna produktami, które najczęściej miałam na ustach były pomadki ochronne i balsamy do ust. Z pielęgnacji ust oczywiście nie zrezygnowałam, ale swoje makijaże zaczęłam dopełniać kolorem na ustach. 
Dziś chciałam Wam przedstawić jedną z moich ulubionych szminek Rimmel w kolorze Vintage Pink. Szminka zamknięta jest w eleganckim fioletowym opakowaniu, wykonanym z dość solidnego plastiku, zamyka się charakterystycznym kliknięciem. 

Kolor Vintage Pink to taki brudny, zgaszony róż, delikatnie wpadający w fiolet. Konsystencja szminki jest dość kremowa, nadaje ustom piękny połysk. Nie wysusza ust.

Jeżeli chodzi o trwałość to bez poprawek ale też bez jedzenia i picia utrzymuje się około 4 godzin. Schodzi z ust równomiernie. Natomiast zostawia ślady na kubkach, szklankach itd. no i po posiłku trzeba ją poprawić. 
Tak kolor prezentuje się na ręce:

A tak na ustach:

Ja tą szminkę bardzo lubię przede wszystkim za piękny kolor, delikatny połysk, za to że nie wysusza moich ust i że super wygląda leżąc w kosmetyczce, nawet gdy jej nie używam 🙂
Ciekawa jestem czy Wy lubicie szminki Rimmela. A może polecicie mi jakieś inne, które nie wysuszą ust ale może utrzymają się na nich trochę dłużej?
Pozdrawiam,

Autor: Justyna Skowera