NOWOŚCI SEMILAC + STYLIZACJA PAZNOKCI

Moja kolekcja lakierów hybrydowych Semilac stale się powiększa, a ja ciągle chciałabym więcej. Mam mnóstwo pomysłów na paznokcie, kiedy je pomaluję nie mogę się doczekać aż je zdejmę i namaluję znów coś nowego. Ostatnio do kolekcji dołączyły cztery letnie kolory: 114 Shooting Star, 127 Violet Cream, 121 Ruby Charm i 103 Elegant Raspberry.

IMG_4389

W opakowaniu Elegant Raspberry i Ruby Charm wyglądają niemal tak samo, ale na wzorniku już widać, że to dwa całkiem inne odcienie. Oba bardzo przypadły mi do gustu i miałam trudny wybór – który wybrać jako pierwszy do stylizacji.IMG_4390-horz-vert

114 Shooting Star to delikatny błękit z milionem migoczących drobinek. Świetnie sprawdzi się jako ozdobnik na jednym paznokciu. Lakier jest transparentny, aby uzyskać intensywny, nasycony kolor trzeba nałożyć pod niego bazę. Świetnie będzie się komponował z lakierem 124 Siren, który niedawno wszedł do sprzedaży.

127 Violet Cream to subtelny pastelowy odcień fioletu. Jest to mocno rozbielony, kremowy odcień. Ładnie się rozprowadza, nie robi smug i świetnie kryje już przy jednej warstwie.

121 Ruby Charm to intensywny róż. Trochę jak fuksja, ale nie do końca. W ciemniejszym świetle delikatnie wpada w fiolet. Genialnie wygląda na opalonych dłoniach i stopach.

103 Elegant Raspberry to idealnie malinowy odcień. W słońcu wygląda jak neonowy, w ciemniejszy, świetle jak czerwień. Jest intensywny, soczysty, idealny na lato!

IMG_4014IMG_4019

Paznokcie pomalowałam odcieniem Semilac Ruby Charm i Violet Cream. Na serdecznym palcu zrobiłam stemple – sowy. Środkowy paznokieć dodatkowo ozdobiłam kropkami w kolorze Shooting Star. Nieskromnie muszę przyznać, że to połączenie kolorystycznie bardzo mi się podoba. Co spojrzę na paznokcie to się uśmiecham, zwłaszcza do tych sówek na serdecznym paznokciu.

 

Autor: Justyna Skowera