IDEALNY JESIENNY ODCIEŃ – PLUM

Jesienią mam ochotę na trochę inne odcienie niż latem. Teraz wybieram ciemniejsze odcienie. Jednym z takich kolorów idealnych na jesień jest fiolet. W poprzednich sezonach zazwyczaj był to odcień Essie Bahama mama. Teraz szukam jego odpowiednika w lakierach hybrydowych. Mój pierwszy wybór padł na odcień 015 Plum firmy Semilac.

IMG_5018

Plum to piękny głęboki odcień fioletu. Wpada delikatnie w burgund, śliwkę. Jest na tyle ciemny, że z daleka wygląda niemal jak czarny. Idealnie oddaje mój jesienny nastrój. Serdeczny palec delikatnie ozdobiłam złotym bursztynowym odcieniem Royal Gold, dołożyłam też odrobinę czerwonego. Chciałam stworzyć coś na kształt liścia, wyszły po prostu maziaje. Ale moim zdaniem też wygląda to nieźle.

IMG_5042

Swoją drogą paznokcie zrobiłam 4 dni temu, nie miałam czasu sfotografować ich od razu i proszę jaki odrost. Paznokcie rosną jak szalone. Nie wyobrażam sobie nosić je przed dwa tygodnie, odrost byłby gigantyczny. Przynajmniej mam pretekst, aby częściej zmieniać kolory na paznokciach!

 

Autor: Justyna Skowera