ŚWIĄTECZNE PAZNOKCIE -SEMILAC MY LOVE I PREZENT

W końcu po dłuższej przerwie wróciłam do robienia hybryd. Nawet nie wiecie jak się za tym stęskniłam. Mam w domu niemowlaka, więc musiałam skrócić paznokcie praktycznie do zera, aby nie zrobić mu krzywdy. Okazuje się, że hybrydy mi w tym pomagają. Wcześniej, nawet pomimo krótkich paznokci zdarzało mi się zadrapać synka, kiedy mam hybrydy maluję też wolny brzeg paznokcia, dzięki temu paznokcie nie są tak ostre. Hybrydy są po prostu dla mnie stworzone! Do moich długich migdałów pewnie jeszcze nie wrócę przez kilka tygodni, ale dzięki temu na blogu będzie więcej stylizacji dla krótkich paznokci. W końcu nie każdy lubi nosić długie paznokcie.

img_9811img_9814

Na święta zdecydowałam się na klasyczną czerwień, czyli Semilac My Love o26. Jest to przepiękna klasyczna czerwień. Kolor jest głęboki i nasycony. Dodatkowo zatopione są w min delikatne drobinki, które w świetle dziennym są ledwo widoczne, za to w sztucznym świetle pięknie połyskują.

Początkowo miał być ten kolor solo na wszystkich paznokciach. Ale nie byłabym sobą, gdybym nie dodała jeszcze czegoś od siebie. Dlatego na serdecznym palcu wylądowało ciasteczko, czyli Semilac Biscuit. Cienkim pędzelkiem, używając tej samej czerwieni narysowałam wstążkę imitującą zawiązany prezent. Tym samym dodałam swoim paznokciom jeszcze więcej świątecznego charakteru.

img_9818

Jak Wam się podobają moje świąteczne paznokcie? Koniecznie pochwalcie się swoimi pazurkami w komentarzach!

 

Autor: Justyna Skowera