NOWY WYMIAR KRYCIA – KOLEKCJA SUPER COVER SEMILAC

Kto z Was nie może się zdecydować na kolor letnich paznokci? Mam złą wiadomość – wybór jest jeszcze trudniejszy, bo właśnie pojawiło się 6 zupełnie nowych odcieni od marki Semilac w innowacyjnej formule. Dobra wiadomość jest taka, że śmiało możecie wybrać jeden z tych 6 kolorów i mieć najmodniejsze paznokcie tego lata.

Super Cover

semilac super cover

Tak jak wspomniałam wcześniej, nie tylko kolory są nowe, ale również formuła lakierów. Mamy tutaj gęstą konsystencję i skoncentrowany pigment. Te cechy powodują, że lakier lepiej się rozprowadza na płytce paznokcia, większa gęstość sprawia, że możemy malować niemal pod same skórki bez zalewania ich. Kolekcja nazywa się Super Cover, dlatego że już jedna warstwa lakieru zapewnia pełne krycie. I to nie jest ściema, krycie jest naprawdę świetne, bez smug, prześwitów, piękna tafla koloru.

kolekcja super cover
róż na lato

W kolekcji mamy 6 pięknych, intensywnych, letnich odcieni:

  • 554 Liquid Mandarine – soczysta, żarówiasta pomarańcza
  • 555 Pink Bang – intensywny, neonowy róż
  • 556 Carmine Boom – malinowy róż, mój faworyt, kocham ten kolor
  • 557 Blue Hit – nasycony, orzeźwiający niebieski
  • 558 Green Shot – pastelowa pistacja
  • 559 Violet Blast – rozbielona lawenda
super cover swatche
grawerowanie semilac

Tak prezentuje się cała kolekcja. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Kolory pięknie się komponują, możemy nosić je solo, łączyć ze sobą, świetnie nadają się do robienia ombre. Pomysłów na ich wykorzystanie mam całe mnóstwo. A jeśli chcecie komuś sprawić lakier w prezencie, to pamiętajcie, że fajną opcją jest personalizacja.

To który kolor Wam się najbardziej podoba? Jesteście zwolennikami neonów czy pasteli?

Autor: Justyna Skowera