SEMILAC – PINK PEACH MILK

Hybrydy od kilku tygodni są nieprzerwanie na moich paznokciach. Na początku wybierałam intensywne, wiosenne kolory, które od razu rzucały się w oczy. Ostatnio do mojej kolekcji trafiła nowa czwóreczka Semilaców, z czego jeden totalnie skradł moje serce. Ten kolor to oczywiście tytułowy 047 – Pink Peach Milk.

IMG_2689

Jest to pastelowy różowo – brzoskwiniowy odcień. Kolor Pink Peach Milk jest bardzo subtelny, delikatny i kobiecy. Myślę, że taki kolor pasuje na każdą okazję, zarówno do szkoły jak i pracy. Idealnie pasuje mi również do klimatu ślubnego, a przecież mamy sezon ślubny w pełni.

Lakier jest bardzo kremowy. Nałożenie go sprawiło mi trochę trudności, ponieważ trochę smuży. Nałożyłam go 3 warstwy, a i tak w kilku miejscach mam delikatne prześwity. Być może to mój błąd i dojdę do wprawy w jego aplikacji, bo inne dziewczyny na niego nie narzekały. Kolor jest kryjący.

IMG_2697 IMG_2700

Nie byłabym sobą, gdybym nie urozmaiciła jakoś tego manicure. Kolor sam w sobie jest śliczny i spokojnie mógłby stanowić całość solo. Ja jednak lubię jak coś się dzieje, dlatego serdeczny palec dodatkowo ozdobiłam stemplem. Korzystam z płytek i stempli firmy Konad. Niedługo pojawi się osobny wpis o tym jak wykonać stemple na hybrydach.

IMG_2707

Bardzo podoba mi się ten odcień. Coś czuję, że tego lata Pink Peach Milk będzie często gościł na moich paznokciach.

 

 

Autor: Justyna Skowera