ZIMOWE PAZNOKCIE – PRUSSIAN BLUE I STEMPLE

U mnie za oknem nie ma jeszcze śniegu, ale za to pojawił się już na paznokciach. Wszystko za sprawą nowej płytki do stempli z zimowymi i świątecznymi wzorami. To dzięki niej stworzyłam piękne zimowe zdobienie!IMG_6127

Namalowanie śnieżynek na paznokciach to nie taka prosta sprawa, moja cierpliwość też ma swoje granice. Natomiast stworzenie śnieżynek dzięki stemplom jest szybkie i łatwe w wykonaniu. Każdy kto posiada zestaw do stempli jest w stanie nauczyć się tego w kilka minut. Efekt jest bardzo zadowalający!

IMG_6129 2

Paznokcie pomalowałam lakierem hybrydowym Semilac w kolorze 074 Prussian Blue. Dla mnie ten kolor to połączenie niebieskiego i butelkowej zieleni. Idealnie oddaje zimową aurę. Aby nie było tak ponuro środkowy palec pomalowałam białym lakierem 001 Strong White. Muszę przyznać, że z białym kolorem pracuje się ciężko. Nałożyłam 3 warstwy aby uzyskać pełne krycie, bez smug. Mam wrażenie, że na białym kolorze każde niedociągnięcie widać podwójnie. Dodatkowo nałożyłam trochę pigmentu do oczu, aby uzyskać delikatny efekt syrenki. Tak przygotowane paznokcie ozdobiłam stemplami. Kilka miesięcy temu przygotowałam instrukcję krok po kroku jak wykonać stemple na hybrydach, więc zainteresowanych odsyłam do tamtego wpisu.

IMG_6138IMG_6136Mimo iż stemple nie odbiły się idealnie, co widać na zbliżeniu, zimowe paznokcie i tak wyglądają bardzo ładnie.

 

Autor: Justyna Skowera