ALL IN MY HANDS – WYJĄTKOWA KOLEKCJA SEMILAC

Trzy nowe kolory właśnie dołączyły do wyjątkowej kolekcji lakierów hybrydowych Semilac All in My Hands. To niezwykłe lakiery, oprócz pięknych kolorów mają też moc pomagania, dodają skrzydeł!

All in My Hands

Kolekcja All in My Hands to w tym momencie 6 lakierów hybrydowych. W ramach akcji charytatywnej 4 zł z każdej sprzedanej butelki lakieru z kolekcji będzie przekazywane na warsztaty dla studentek kierunków kosmetologicznych oraz na granty finansowe na rozwój zawodowy. Cała akcja zaczęła się już rok temu, wtedy w kolekcji były 3 pastelowe kolory, w tym momencie wybór kolorów, dzięki którym możemy komuś pomóc jest dwa razy większy. Wspieranie kobiecej przedsiębiorczości to dla mnie bardzo ważny temat. Od jakiegoś czasu szukam takiego kobiecego wsparcia w mojej okolicy, dołączyłam do społeczności Girlboss, dlatego tym bardziej ta akcja jest dla mnie ważna i słuszna. Rok temu z tej okazji wstawiłam zdjęcie z siostrą, która zawsze jest dla mnie ogromnym wsparciem.

Lakiery z tej kolekcji mają inną szatę graficzną. Na buteleczce jest grafika, która nawiązuje do tego, że kupując te właśnie kolory, możemy dodać komuś skrzydeł. Sprawić, że uwierzy w swoje możliwości oraz nabierze odwagi aby spełniać swoje marzenia. Twój piękny pastelowy manicure, to mała cegiełka na rzecz innych kobiet. Cena lakieru to 33 zł.

Kolory

Kolekcja All in My Hands składa się z 6 pięknych, wiosenno-letnich odcieni. Powyżej możecie zobaczyć wszystkie odcienie zarówno w błyszczącym wykończeniu, jak i matowym.

Stylizacja

semilac light pink
semilac light pink

Do stylizacji wybrałam kolor Light Pink, dodatkowo na dwóch paznokciach przy lini skórek dodałam kolor Mignight Samba. Całość wyszła bardzo elegancko i schludnie.

Tak prezentuje się cała kolekcja. Kolory są bardzo ładne, idealnie pasują na nadchodzące lato, a idea kolekcji naprawdę warta naszego wsparcia!

Autor: Justyna Skowera