3 PROPOZYCJE KORONKOWYCH STYLIZACJI PAZNOKCI

Mam słabość do koronek. To niezwykle elegancki i kobiecy materiał. Kilka lat do ślubu szłam w przepięknej białej sukni z hiszpańskiej koronki. Zawsze uśmiecham się na to wspomnienie. Dziś maluję koronkowy manicure, bo to najmodniejszy wzór tego sezonu jeśli chodzi o zdobienia na paznokciach.

Fancy trend

Koronkowe paznokcie są jednym z wiosennych trendów w manicure. Nie jest to proste zdobienie. Wymaga precyzji, cierpliwości, czasu, panowania nad pędzlem, cienkiej linii i bardzo drobnych elementów. Ale wszystko razem składa się na piękny, niepowtarzalny efekt. Przygotowałam dla Was 3 koronkowe inspiracje. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie.

koronkowe paznokcie

Pierwsza stylizacja jest na jasnej bazie, jest to kredowo-beżowy odcień z najnowszej kolekcji City Break 544 Just Chillin. Zdobienie jest nieregularne, niczym lekki koronkowy szal powiewający na wietrze. “Szal” wypełniony jest drobnymi koronkowymi motywami, które tworzą całość. Charakteru stylizacji dodaje biżuteryjny element, który pięknie się mieni za sprawą pyłku galaxy. Do wykonania tej błyskotki użyłam takiej samej techniki co do świątecznej bombki pokazanej w tym filmie. Całość wykończyłam matowym topem Top Mat Total, tak aby błysk był tylko na biżuteryjnym kamieniu.

Druga stylizacja to głównie praca sondą, kluczowym elementem są tutaj odpowiednio ustawione kropki. To zdobienie inspirowane letnim festiwalem, stylem boho, łapacze snów powiewające na wietrze. Bazą tej stylizacji jest kolor 546 Ahoy There czyli szaro-gołębi odcień niebieskiego.

Ostatnia moja koronkowa propozycja to połączenie hiszpańskiej koronki i tkaniny plumeti, czyli transparentna baza ozdobiona wypukłymi kropkami. Do tego zdobienia użyłam koloru 547 Another Way, koronkowe elementy natomiast są białe, ładnie kontrastują z bazą i dodają zdobieniu elegancji.

Dajcie znać która propozycja najbardziej Wam się podoba. Co sądzicie o koronkowym trendzie na paznokciach?

Autor: Justyna Skowera