CITY BREAK – WIOSENNA KOLEKCJA SEMILAC

City Break to nowa wiosenna kolekcja lakierów hybrydowych Semilac. Nie są to jednak pastelowe kolory, które pewnie dla większości z nas są pierwszym skojarzeniem z wiosną. Ta kolekcja jest zupełnie inna, patrzymy na wiosnę z innej perspektywy…z perspektywy miasta. 

City Break

Zima jak zwykle trwała trochę za długo, krótki wypad na narty był super, ale te krótkie dni potrafią przygnębić. Dlatego gdy tylko dzień staje się dłuższy, mamy więcej słońca, temperatura za oknem idealna na wiosenny trencz i trampki, mamy ochotę gdzieś się ruszyć, coś zrobić. Na wakacje dla większości jest za wcześnie, ale krótki weekendowy wypad to coś, czego mi trzeba. Wiosna jest idealna do zwiedzania miast. To właśnie wiosną odkrywałam uroki Pragi i Wenecji. Chyba dlatego ta kolekcja tak mi się podoba. W 6 buteleczkach zamknięte zostały wiosenne kolory miasta!

Kolekcja City Break składa się z sześciu kolorów. Jest naprawdę różnorodna, każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy intensywny, energetyzujący róż i pomarańcz, rozbielone błękity i ziemisty brąz. Patrząc na te barwy widzę mój ulubiony wrocławski rynek. kolorowe kamienice i bezchmurne niebo.  

542 kiss&ride – intensywny, neonowy róż

543 Bon Voyage – energetyzujący pomarańcz

544 Just Chillin – brudna kremowa biel

545 Time to Fly – błękit

546 Ahoy There – rozbielony niebieski z nutą szarości, gołębi kolor

547 Another Way – ziemisty brąz

Tak prezentują się wszystkie kolory na wzorniku. Te intensywne nasycone odcienie podobają mi się z błyszczącym wykończeniem, ale te kremowe zgaszone barwy przepięknie wyglądają w macie. 

Jak Wam się podoba ta kolekcja? Który kolor jest Waszym faworytem?

Autor: Justyna Skowera