SEMILAC 128 PINK MARSHMALLOW

Niewiele jest takich kolorów, które występują solo na moich paznokciach. To musi być naprawdę wyjątkowy odcień, który sam w sobie jest tak ładny, że nie wymaga dodatkowych ozdób. Semilac ma w swojej ofercie kilka takich kolorów, pierwszym takim kolorem w mojej kolekcji jest odcień 032 Biscut, drugie miejsce zajął 128 Pink Marshmallow.128 pink marshmallow semilac 128 pink marshmallow semilac

128 Pink Marshmallow

Pink Marshmallow to cudowny, mocno rozbielony róż. Jest to bardzo delikatny, blady, chłodny odcień różu. Jest bardzo podobny to odcienia Biscuit, jednak Pink Marshmallow jest bardziej różowy. Pink Marshmallow to odcień kremowy, ale aplikuje się go trochę łatwiej niż odcień Biscuit. Przy starannej aplikacji wystarczą dwie warstwy, ja jednak nałożyłam dla pewności trzy. Jest to kolor, który wygląda bardzo elegancko i kobieco. Sprawia, że dłonie wyglądają na zadbane.

Pink Marshmallow to kolor, który pasuje na każdą okazję. Podobnie jak Biscuit świetnie sprawdzi się jako ślubny manicure. Idealnie sprawdzi się do pracy czy na uczelnię, jeśli nie chcemy, aby nasze dłonie wyglądały schludnie, ale niezbyt rzucały się w oczy. Jest to też odcień, który będzie dobrze wyglądał na dłoniach przez cały rok, zarówno teraz jak i latem, kiedy dłonie są opalone. Ja jestem szczerze oczarowana tym kolorem. Sam w sobie wygląda rewelacyjnie na dłoniach. Jeżeli miałabym go z czymś połączyć, to byłyby to delikatne cyrkonie lub różowe złoto.128 pink marshmallow semilac 128 pink marshmallow semilac 128 pink marshmallow semilac UntitledPink Marshmallow to kolor który mnie zachwycił!

Zobacz także:

 

 

 

Autor: Justyna Skowera