SEMILAC 050 FRENCH VANILLA Z WITRAŻEM

Po ostatnim szaleństwie kolorów, tym razem postawiłam na manicure bardziej spokojny, stonowany, ale absolutnie nie nudny. Wybrałam piękny, subtelny kolor Semilac 050 French Vanilla. Jest to jeden z pierwszych kolorów, który trafił do mojej semilakowej kolekcji już ponad rok temu!semilac 050 french vanillasemilac 050 french vanilla

French Vanilla to kolor mleczny, niemal biały. Nie ma w nim różowych ani beżowych tonów, jest neutralny.  Jest dość kremowy, potrafi być problematyczny w nakładaniu, przy pierwszej warstwie powstają smugi, ale druga już ładnie wyrównuje koloryt. Lakier jest transparentny, nawet 3 warstwy nie zapewniają pełnego krycia. Ja nałożyłam standardowo dwie warstwy koloru, jak widać na zdjęciach końcówki paznokci są widoczne.

Aby trochę ożywić ten manicure, dodać mu trochę koloru ozdobiłam serdeczny paznokieć. Namalowałam kolorowy witraż. Czarne kontury wykonałam zwykłym lakierem, okienka wypełniłam lakierami hybrydowymi. Użyłam następujących kolorów Semilac: 000 Lazur Dream, 133 Tutti Frutti, 130 Sleeping Beauty, 022 Mint oraz 040 Canary Green.

semilac 050 french vanilla

Jak Wam się podoba efekt końcowy?

Zobacz również jak wykonuję manicure hybrydowy krok po kroku oraz jak prawidłowo zdjąć hybrydy.

 

 

 

Autor: Justyna Skowera