ZIMOWE ZDOBIENIA MAT&GLOW – ŚWIĄTECZNA BOMBKA, ŚNIEŻYNKA I RENIFER

Przygotowania do świąt trwają w najlepsze. Muszę przyznać, że bardzo lubię ten czas. Choinka już ubrana, prezenty od kilku tygodni już czekają, pakujemy się i wyruszamy do rodziców na wieś. Dla mnie nieodłącznym elementem świąt są też świąteczne paznokcie. Co roku przygotowuję coś specjalnie na tę okazję, w tym roku mam dla Was aż dwie propozycje. Jena zimowa, z pięknym niebieskim w roli głównej, druga bardziej klasyczna z piękną, błyszczącą czerwienią i reniferkowym zdobieniem.

Błyszcząca bombka i śnieżynka

Pierwsza propozycja to połączenie kolorystyczne, które jednoznacznie kojarzy mi się z zimą. W roli głównej 540 Go Venezuela – piękny, nasycony granat. Urozmaiciłam go świąteczną bombką, która pięknie się mieni, bo wypełniłam ją pyłkiem galaxy nr 661.Kropki imitują padający śnieg. Paznokieć pokryty jest matowym topem, tylko bombka jest błyszcząca. Jest to bardzo ciekawe połączenie matu i błysku to hit tego sezonu! Drugie zdobienie to zimowa śnieżynka, która również jest matowa. Zdobienia wykonałam mieszanką białej hybrydy oraz  białego żelu do zdobień SemiArt. Pozostałe paznokcie są błyszczące za sprawą topu no wipe.

Zobacz tutorial do tego zdobienia!

Połyskująca czerwień i renifer

Druga propozycja to klasyka, chociaż trochę urozmaicona. Czerwień generalnie kojarzy mi się ze świętami, rok temu pokazałam Wam 6 odcieni czerwieni idealnych na święta. Swoją drogą w tym wpisie jest też stylizacja z bombką i śnieżynką – możecie zobaczyć jaki progres zrobiłam jeśli chodzi o zdobienia. Piękna nasycona czerwień, wypełniona milionem połyskujących drobin. Taki właśnie jest kolor 181 Spicy Salsa. Do tego koloru przekonała mnie moja Patka, u której ten kolor jest co roku na paznokciach w okresie świątecznym. Tak naprawdę już sam ten kolor solo robi wrażenie. Dla osób ceniących sobie elegancję taka czerwień solo w zupełności wystarczy. A da tych, którzy lubią urozmaicić manicure mam bardzo prostego reniferka. Wzór jest banalnie prosty, dosłownie 3 kropki i rogi, a wygląda uroczo. Do wykonania zdobienia użyłam hybrydy Spicy Salsa, Black Diamond oraz SemiArt w kolorze Brown.  Całość zachowana w świątecznym klimacie oczywiście.

Zobacz tutorial do tego zdobienia!

Która wersja Wam się bardziej podoba, bombka czy renifer?

Autor: Justyna Skowera