6 ODCIENI CZERWIENI IDEALNYCH NA ŚWIĘTA

Święta nieodłącznie kojarzą mi się z kolorem czerwonym. To klasyka, która zawsze świetnie się sprawdza, dlatego jeśli zastanawiasz się na jaki kolor manicure postawić, jest tylko jedna słuszna odpowiedź – czerwień! Dla facetów tutaj pewnie sprawa byłaby załatwiona, ale my kobiety lubimy sobie komplikować życie. Czerwień czerwieni nie równa. Jaką więc czerwień wybrać? Mam dla Was 6 propozycji przepięknych czerwieni od marki Semilac, pokażę Wam również na jaki odcień w tym roku ja się zdecydowałam oraz proste, świąteczne zdobienie.

czerwień Semialcczerwienie Semilac

Semilac w swojej gamie kolorystycznej ma ponad 30 odcieni czerwieni. Wszystkie z nich pokazała u siebie ostatnio Paulina. Ja wybrałam sobie 6 odcieni, które moim zdaniem są najpiękniejsze. Mamy tutaj piękne, głębokie kolory, nasycone i intensywne oraz trochę błysku. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Na powyższym wzorniku pokazałam każdy z wybranych przeze mnie odcieni. Jednym kolorem pokryłam dwa paznokcie, jeden pokryłam zwykłym topem z błyszczącym wykończeniem, drugi natomiast jest matowy.

028 Classic Wine – przepiękna głęboka czerwień w kolorze wina, wpadająca w bordo, bardzo elegancka. Dwa lata temu w święta miałam ten odcień na paznokciach.

071 Deep Red – ciemna, głęboka czerwień, ale delikatnie jaśniejsza od Classic Wine, również odrobinę wpada w bordo, jest w chłodnej tonacji.

027 Intense Red – intensywna, czysta czerwień. To właśnie ten kolor wybrałam w tym roku na ten świąteczny czas.

063 Legendary Red – klasyczna, nasycona czerwień, bez pomarańczowych i wiśniowych tonów.

026 My Love – intensywna, nasycona czerwień z różowymi drobinkami. Ten odcień miałam rok temu o tej porze na paznokciach.

171 Tango Amore – klasyczna, soczysta czerwień z czerwonymi drobinkami. ten odcień jest półtransparentny, możemy nałożyć go na białą bazę, aby uzyskać pełne krycie.

paznokcie na święta świąteczne zdobienie

Ja zdecydowałam się na manicure w kolorze Intense Red. Dodatkowo dwa paznokcie delikatnie ozdobiłam, chociaż czerwień sama w sobie również będzie wyglądać bardzo efektownie przy świątecznym stole. Do zdobienia użyłam mieszanki białej hybrydy 001 Strong White oraz żelu SemiArt w stosunku 1:1. Do jego wykonania przydał się również pędzelek z cienką końcówką oraz sonda.świąteczne paznokcie

I jak Wam się podoba mój manicure? Również wybieracie czerwień na święta czy może jednak inny kolor?

Autor: Justyna Skowera