BLOGOWE PODSUMOWANIE ROKU 2015

Kolejny blogowy rok za mną. Patrzę w przeszłość z uśmiechem na twarzy, bo to był naprawdę bardzo dobry rok. Blogowanie zagościło w moim życiu już chyba na stałe. W każdym razie nie wyobrażam sobie, że mogłabym zrezygnować z prowadzenia bloga.

Rok temu o tej porze zaczynałam blogować na nowo, własna domena, nowe logo, przeprowadzka na wordpressa. Teraz też piszę pod własnym nazwiskiem i nie ukrywam bloga przed znajomymi. Już nie pamiętam jak wyglądał mój blog przed tymi zmianami. Rozszerzyłam też trochę tematykę, jest trochę o podróżach, trochę o życiu, moje przemyślenia, czyli wszystko co kryje się pod słowem lifestyle. Wciąż dużą część bloga stanowi kategoria urodowa. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się wpisy paznokciowe, co mnie bardzo cieszy bo uwielbiam malować paznokcie, a odkąd mam hybrydy jest to jeszcze bardziej przyjemne.

Rok 2015 był dla mnie rokiem spotkań blogerskich. Wcześniej uczestniczyłam w spotkaniach, ale były to kameralne spotkania blogerek urodowych. Mimo delikatnej tremy postanowiłam wybrać się na kilka spotkań ogólnopolskich. Byłam na Blosilesii, Blog Conference Poznań, Smok Blogu, Meet Beauty i Blogowigilii. Poznałam wiele osób, które wcześniej nieśmiało podglądałam w internecie, z kilkoma nawiązałam bliższą znajomość. Takie spotkania to niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń, wiele się nauczyłam, ale jeszcze sporo przede mną. Nie wiem dlaczego wcześniej nie chodziłam na tego typu spotkania. Ale wiem, że jeśli tylko będę miała możliwość, to będę jeździć na takie spotkania.

Jeśli chodzi o moje prywatne sukcesy to największym osiągnięciem minionego roku jest to, że nauczyłam się pływać! Coś co wydawało mi się niemożliwe, udało mi się zrealizować. Dzięki temu wiem, że ciężką pracą i systematycznością jestem w stanie bardzo dużo osiągnąć.

A co najczęściej czytaliście na elare.pl w 2015 roku?

1. Hybrydy krok po kroku

2. Stemple na hybrydach

3. DIY – choinka z szyszek

4. Za co kocham hybrydy

5. Drugie życie butów ślubnych

6. Praca dyplomowa może być ciekawa

7. To nie Twoja sprawa, kiedy będę w ciąży

8. Najlepsze wesele to moje wesele

9. Sweterkowe paznokcie

10. Rzeczy, na których nie warto oszczędzać organizując wesele

Dziękuję Wam za ten rok, za każdy komentarz, miłe słowo. Po prostu za Waszą obecność.

O czym chcielibyście tu czytać w 2016 roku?

 

 

Autor: Justyna Skowera